Для скріплення податкових накладних може бути виготовлена окрема печатка

164
нет комментариев

Якою печаткою скріплюються податкові накладні, в тому числі виписані головним підприємством або його філією (структурним підрозділом)?

Пунктом 18 Порядку № 10 визначено, що усі примірники податкової накладної підписуються особою, уповноваженою платником податку здійснювати постачання товарів/послуг, та скріплюються печаткою такого платника податку — продавця. Податкова накладна не підписується покупцем товарів/послуг і не скріплюється його печаткою.

Податкова накладна, складена філією чи іншим структурним підрозділом платника податку, скріплюється печаткою платника податку — продавця, яка, крім реквізитів такого платника, може містити найменування філії чи іншого структурного підрозділу, що заповнив таку накладну.

Для скріплення податкових накладних може бути виготовлена окрема печатка «Для податкових накладних».

Податкова накладна скріплюється печаткою продавця — тією самою, що використовується для платіжних документів, або може бути виготовлена окрема печатка «Для податкових накладних».

Філії та структурні підрозділи, яким делеговано право виписування податкових накладних, податкові накладні можуть скріплювати печаткою платника податку — продавця, яка крім реквізитів такого платника повинна містити найменування такої філії чи структурного підрозділу, що заповнив таку податкову накладну, та додатково можуть містити й інші реквізити, у тому числі ідентифікаційний код, індивідуальний податковий номер платника податку головного підприємства, яким філії делеговано право виписування податкових накладних.
Вісник податкової служби

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may also like

У Кременчуцькій колонії встановили “Золоті ворота”

У Кременчуцькій виховній колонії  встановлено та підключено систему