З декретних утримується тільки єдиний внесок

250
нет комментариев

Чи підлягають оподаткуванню військовим збором сума допомоги по вагітності та пологам?

Оскільки об’єктом оподаткування військовим збором є доходи фізичних осіб, зокрема, у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, то при визначенні об`єкту оподаткування в частині зарплатних виплат слід керуватися підпунктом 14.1.148 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України (далі – Кодекс).

Також з метою визначення об`єкту оподаткування податком на доходи фізичних осіб використовується Інструкція зі статистики заробітної плати, затверджена наказом Держкомстату від 13.01.2004 р. № 5 (далі — Інструкція № 5). Саме на цей документ посилається Міндоходов в листі від 06.08.2013 р. № 9531/5/99-99-17-03-03-16.

Сума допомоги з тимчасової непрацездатності, Сума допомоги по вагітності і пологам, а також оплата перших п`яти днів тимчасової непрацездатності коштами підприємства не відносяться до фонду оплати праці відповідно до підпунктів 3.2-3.3 Інструкцій № 5.

Тому підстав дня утримання військового збору з декретних немає. З декретних необхідно утримувати тільки єдиний внесок.
ДПІ у Деснянському районі м. Києва

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may also like

В Кременчуці чоловіка вбило вибухом колеса

На  ПРАТ Крюківському Будтехмонтаж  працівник  підкачував колесо автомобіля