Виплати по лікарняних листках оподатковуються військовим збором

162
нет комментариев

Чи підлягають оподаткуванню військовим збором виплати по лікарняних листках?

Відносно лікарняних слід зазначити, що виплати по листках непрацездатності з метою обкладення податком на доходи фізичних осіб прирівнюються до заробітної плати.

Про це зазначається в абзаці 3 підпункту 169.4.1 пункту 169.4 статті 169 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), а також надавалось роз’яснення в листі ДПАУ від 18.03.2011 р. № 5453/6/17-0715.

Отже, не зважаючи на те, що положення статті 169 Кодексу не поширюється на військовий збір, а з приводу нарахування, утримання та сплати (перерахування) цього збору до бюджету слід керуватись статтею 168 Кодексу (підпункт 1.4 пункту 16 прим. 1 підрозділу 10 Розділу XX Кодексу), але враховуючи, що оплата перших п`яти днів тимчасової непрацездатності і сума допомоги з тимчасової непрацездатності з метою обкладення податком на доходи фізичних осіб прирівнюються до заробітної плати, то такі виплати є об’єктом оподаткування військовим збором.
ДПІ у Деснянському районі м. Києва

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may also like

Гороскоп на завтра: Овен – емоції контролювати буде складно, Лев – уникайте конфліктів

Доброго вечора, шановні читачі! На календарі завтра –