Акт звірення стану розрахунків платника оформляється у строк не більше 1 місяця

131
нет комментариев

У який строк контролюючий орган має надати на письмову вимогу суб’єкта господарювання акт звірення стану розрахунків платника за податками, зборами, митними платежами та єдиним внеском?

Відповідно до п. 15 розділу II Порядку ведення органами Міністерства доходів і зборів України оперативного обліку податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, інших платежів, які сплачуються під час митного оформлення товарів, затвердженого наказом Міндоходів України від 05.12.2013 р. № 765, на письмову вимогу платника звірення стану розрахунків платника за податками, зборами, митними платежами та єдиним внеском за звітний період оформляється актом.

Згідно зі ст. 20 Закону України від 02.10.96 р. № 393/96-ВР «Про звернення громадян» звернення громадян розглядаються і вирішуються у строк не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, — невідкладно, але не пізніше 15 днів від дня їх отримання.

Тобто акт звірення стану розрахунків платника за податками, зборами, митними платежами та єдиним внеском за звітний період оформляється контролюючим органом у строк не більше одного місяця від дня отримання письмової вимоги платника про таке звірення.

Водночас якщо стан розрахунків платника за податками, зборами, митними платежами та єдиним внеском за звітний період не потребує додаткового вивчення, то такий акт оформляється невідкладно, але не пізніше 15 днів від дня отримання письмової вимоги платника.
Вісник податкової служби

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may also like

Гороскоп на завтра: Овен – емоції контролювати буде складно, Лев – уникайте конфліктів

Доброго вечора, шановні читачі! На календарі завтра –