Підприємці на загальній системі не вправі віднести до складу витрат витрати, пов’язані з використанням транспорту

240
нет комментариев

Хто може віднести до складу витрат витрати, пов’язані з використанням транспорту?

Фізичні особи-підприємці, що працюють на загальній системі оподаткування не мають права включати до складу витрат витрати, які пов’язані із використанням транспортного засобу (вартість придбання запасних частин, придбання шин, технічного обслуговування тощо), крім фізичних осіб-підприємців, які здійснюють вид діяльності пасажирські або вантажні перевезення, де транспортний засіб є необхідним та обов’язковим засобом здійснення господарської діяльності, під час якої проведення технічного обслуговування автомобіля є обов’язковим, для забезпечення безпеки руху на автомобільних дорогах.

При цьому, усі витрати такого платника податку на техобслуговування транспортних засобів мають бути підтверджені документально, зокрема, актом виконаних робіт із переліком робіт в межах додатків А, Б, В Положення про технічне обслуговування і ремонт дорожніх транспортних засобів автомобільного транспорту, що затверджене наказом Міністерством транспорту та зв’язку України від 30.03.1998 р. № 102 та відповідними розрахунковими, платіжними і іншими документами, обов’язковість ведення і збереження яких передбачено п. 44.1 ст. 44 Податкового кодексу України.
Миндоходов в Тернопольской области

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Оставте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Так же по теме

В Кременчуці встановлений модерний пункт для безхатченків

Замість армійської палатки, як це було минулоріч, біля