Платниками єдиного податку І групи можуть бути лише ті підприємці, які торгують з торговельних місць на ринку

125
нет комментариев

Чому не всі фізичні особи — підприємці, які торгують на території ринку, можуть бути платниками єдиного податку першої групи?

В переліку обмежень для фізичних осіб – підприємців, які належать до першої групи платників єдиного податку, йдеться, зокрема, про роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках (пункт 291.4 статті 291 Податкового кодексу України).

Відповідно до пункту 1.8 Інструкції щодо заповнення форми державного статистичного спостереження № 12-торг «Про наявність і використання торгової мережі на ринках та реалізацію сільськогосподарської продукції на них», яка затверджена наказом Державного комітету статистики України від 26.07.2005р. № 209 (зі змінами та доповненнями) торгове місце — площа, відведена для розміщення необхідного для торгівлі інвентарю (вагів, лотків тощо) та здійснення продажу продукції з прилавків (столів), транспортних засобів, причепів, візків (у тому числі ручних), у контейнерах, кіосках, палатках тощо. До торгових місць на ринках не належать магазини та об`єкти ресторанного господарства.

Отже, тільки фізичні особи — підприємці, які здійснює роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринку можуть бути платниками єдиного податку першої групи, а ті, що здійснюють продаж товарів у магазині, розташованому на території ринку, не можуть бути платниками єдиного податку першої групи.
ДПІ у Деснянському районі м. Києва

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Оставте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Так же по теме

Легковик влетів у неогороджену яму

14 грудня у Горішніх Плавнях на Полтавщині, близько