Укладення договорів між підприємцями, зареєстрованими на Україні та в Криму, не вважається ЗЕД-діяльністю

313
нет комментариев

Чи буде вважатись зовнішньоекономічною діяльністю укладення договорів між суб’єктами господарювання, які зареєстровані в Україні та в АР Крим?

Відповідно до ст. 1 р. I Закону України від 16 квітня 1991 року № 959-XII «Про зовнішньоекономічну діяльність» зі змінами та доповненнями зовнішньоекономічна діяльність – діяльність суб’єктів господарської діяльності України та іноземних суб’єктів господарської діяльності, побудована на взаємовідносинах між ними, що має місце як на території України, так і за її межами.

При цьому, іноземні суб’єкти господарської діяльності – суб’єкти господарської діяльності, що мають постійне місцезнаходження (тобто місцезнаходження офіційно зареєстрованого головного органу управління (контори) такого суб’єкта господарської (зовнішньоекономічної) діяльності), або постійне місце проживання за межами України.

Згідно з рішенням Конституційного Суду України від 14.03.2014 № 2-рп/2014 (далі – Рішення) визнано такою, що не відповідає Конституції України (є неконституційною), Постанову Верховної Ради Автономної Республіки Крим «Про проведення загальнокримського референдуму» від 6 березня 2014 року № 1702-6/14 (далі – Постанова № 1702-6/14).

Постанова № 1702-6/14 визнана неконституційною та втратила чинність з дня ухвалення Конституційним Судом України цього Рішення.

Таким чином державна реєстрація суб’єктів господарювання, які зареєстровані відповідно до Закону України від 15 травня 2003 року № 755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» та перебувають на обліку в АР Крим, є дійсною.

Отже, не вважається зовнішньоекономічною діяльністю укладення договорів між суб’єктами господарювання, які зареєстровані та перебувають на обліку в Україні та в АР Крим.
Общедоступный информационно-справочный ресурс «ЗИР»

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Оставте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Так же по теме

Літаки з Полтави літають лише у фантазіях ОДА

Нещодавно КРЕМЕНЧУК TODAY передавав про те, що Полтавська ОДА