На компенсацію працівнику за використання для потреб виробництва власного інструмента ЄСВ не нараховується

105
нет комментариев

Робітник працює на підприємстві, має заробітну плату і заключив договір користування. По цьому договору виникає виплата кожного дня в сумі 120. Чи потрібно нараховувати єдиний соціальний внесок?

Ні, на таку компенсацію не нараховується ЄСВ.

Адже компенсації працівникам за використання для потреб виробництва власного інструмента та особистого транспорту зазначені як виплати у грошовій формі, на які не нараховується ЄСВ, у п. 11 розділу І Переліку видів виплат, що здійснюються за рахунок коштів роботодавців, на які не нараховується єдиний внесок на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, затвердженого постановою КМУ від 22.12.2010 р. № 1170.
«Дебет-Кредит»

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Оставте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Так же по теме

Гороскоп на завтра: Овен — близкие могут огорчить, Рак — пригласите нужных гостей

Добрый вечер, уважаемые читатели. Завтра понедельник, 23 июля. В