При визначенні митної вартості до ціни, що була фактично сплачена, додаються певні витрати

200
нет комментариев

Який порядок включення сум роялті (за ліцензійними договорами із нерезидентами) до митної вартості імпортованого товару?

Митна вартість товарів, що ввозяться на митну територію України, визначається відповідно до Митного кодексу України (далі — МКУ). А митна вартість товарів, що ввозяться на митну територію України відповідно до митного режиму імпорту, визначається відповідно до глави 9 цього Кодексу.

Згідно із ч. 10 ст. 58 МКУ при визначенні митної вартості до ціни, що була фактично сплачена або підлягає сплаті за оцінювані товари, додаються певні витрати (складові митної вартості), якщо вони не включалися до ціни, що була фактично сплачена або підлягає сплаті.

Серед них є і роялті та інші ліцензійні платежі, що стосуються оцінюваних товарів та які покупець повинен сплачувати прямо чи опосередковано як умову продажу оцінюваних товарів, якщо такі платежі не включаються до ціни, що була фактично сплачена або підлягає сплаті. Зазначені платежі можуть включати платежі, які стосуються прав на літературні та художні твори, винаходи, корисні моделі, промислові зразки, торговельні марки та інші об`єкти права інтелектуальної власності.

Порядок включення до ціни розрахунку роялті та ліцензійних платежів визначається Кабінетом Міністрів України (а саме постановою КМУ від 21.05.2012 р. № 446).
«Дебет-Кредит»

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Оставте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Так же по теме

Завтра без світла залишаться мешканці вулиць Молодіжного

За інформацією Кременчуцької філії ПАТ «Полтаваобленерго», 21 вересня