Вартість безкоштовно наданого працівникам форменого одягу є базою нарахування ЄСВ

163
нет комментариев

Чи нараховується єдиний внесок на вартість безкоштовно наданого працівникам форменого одягу та на вартість виданого спецодягу?

Вартість безкоштовно наданого працівникам форменого одягу, що може використовуватися поза робочим місцем та залишається в особистому постійному користуванні, належить до фонду додаткової заробітної плати й інших заохочувальних та компенсаційних виплат згідно з пп. 2.2.11 п. 2.2 Інструкції зі статистики заробітної плати, затвердженої наказом Держкомстату України від 13.01.2004 р. № 5.

Отже, вартість безкоштовно наданого працівникам форменого одягу, що може використовуватися поза робочим місцем та залишається в особистому постійному користуванні, є базою для нарахування єдиного внеску.

Пунктом 5 розділу II Переліку видів виплат, що здійснюються за рахунок коштів роботодавців, на які не нараховується єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.12.2010 р. № 1170 (далі — Перелік № 1170) передбачено, що відшкодування працівникам витрат на придбання ними спецодягу та інших засобів індивідуального захисту у разі невидачі їх роботодавцем або вартість виданого згідно з чинними нормами спецодягу, спецвзуття та інших засобів індивідуального захисту не є базою для нарахування й утримання єдиного внеску.
Вісник податкової служби

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Оставте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Так же по теме

Збірна Кременчука «Лукас» розважала гостей Фестивалю солодощів

У Кременчуці звершується перший день фестивалю «Солодкий Кременчук».