Платники єдиного податку здійснюють розрахунки за товари суто в грошовій формі

77
нет комментариев

Чи можливо платнику єдиного податку здійснювати розрахунки шляхом проведення бартерних операцій?

ГУ Міндоходів у м. Києві інформує, що в статті 14 Податкового кодексу України зазначено, що бартер (товарообмін) – це господарська операція, що передбачає проведення розрахунків за товари (роботи, послуги) у не грошовій формі, причому в рамках одного договору.

Таким чином, платникам єдиного податку слід врахувати, що пункт 291.6 статті 291 Податкового кодексу України пропонує їм здійснювати розрахунки за товари (роботи, послуги) суто в грошовій формі. Саме бартер їм недоступний, якщо вони бажають зберегти перебування на спрощеній системі.
ГУ Миндоходов в г. Киеве

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may also like

Гороскоп на завтра: Близнюки – можливі приємні новини, Водолій – буде несподівано багато справ

Доброго вечора, шановні читачі! На календарі завтра –