Для переходу на іншу групу єдиного податку – подайте заяву

318
нет комментариев

Фізособа – приватний підприємець на загальній системі оподаткування, платник ПДВ, хоче перейти на ІІІ групу оподаткування. Як це правильно зробити?

Порядок переходу до іншої групи платників єдиного податку встановлено ст. 298 ПКУ.

Так, згідно із пп. 298.1.5 ПКУ, за умови дотримання платником єдиного податку вимог, встановлених цим Кодексом для обраної ним групи, такий платник може самостійно перейти на сплату єдиного податку, встановленого для інших груп платників єдиного податку, шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного кварталу.

Але, зверніть увагу: норми цього підпункту застосовуються виключно до випадків добровільного переходу до іншої групи платників єдиного податку, і не застосовуються до випадків, коли такий перехід спричинений неможливістю залишатися у тій групі, в якій платник єдиного податку перебуває наразі, через перевищення обсягів отриманого доходу тощо.

Форма такої заяви і порядок її подання затверджені наказом Міністерства фінансів України від 20.12.2011 р. № 1675.
«Дебет-Кредит»

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may also like

Кременчуцький стипендіат остаточно вирішив йти у політику

Днями КРЕМЕНЧУК TODAY повідомляв про те, що український борець греко-римського