У зв’язку із змінами ставок орендної плати, декларація з плати за землю подається не пізніше 20 травня

405
нет комментариев

В який термін необхідно подати уточнюючу декларацію щодо плати за землю у зв’язку із змінами ставок орендної плати з 01.04.2014 року?

Згідно з пунктом 286.4 Податкового кодексу України у разі зміни протягом року об’єкта та/або бази оподаткування платник плати за землю подає податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настає за місяцем, у якому відбулися зміни.

Тобто платники, які подали річну декларацію, в якій застосовували ставки земельного податку згідно з пунктом 275.1 ПКУ або ставки орендної плати в розмірі 1% нормативної грошової оцінки, зобов’язані з 1 квітня 2014 року провести перерахунок нарахованого земельного податку або орендної плати та подати нову звітну декларацію не пізніше 20 травня 2014 року.
ГУ Миндоходов в Львовской области

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may also like

На Молодіжному перехожі спіймали хулігана, який оголював статеві органи

Небайдужі містяни вгамували та тримали хулігана до приїзду