Витрати за придбане приміщення відносяться до його первісної вартості

189
нет комментариев

Придбали приміщення: сплатили мито, єдиний соціальний внесок, послуги біржі за організацію аукціону та послуги нотаріуса. Чи відносяться дані витрати до первісної вартості приміщення?

Безумовно, і не тільки в бухгалтерському, а і в податковому обліку, незалежно від того, як саме буде використовуватися приміщення – у власній господарській діяльності, з метою надання в оренду або утримуватися для подальшого продажу. Це передбачено п. 138.6 і 146.5 ПКУ, а також положеннями відповідних ПСБО (п. 8 ПСБО 7, п. 8 ПСБО 27, п. 9 ПСБО 9 тощо).

Єдине, що при придбанні приміщення сплачується не ЄСВ, а збір до ПФУ, встановлений Законом України “Про збір на обов`язкове державне пенсійне страхування” від 26.06.1997 р. № 400/97-ВР.
«Дебет-Кредит»

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may also like

Гороскоп на завтра: Тілець – день неспокійний, але плідний, Терези – багато чого встигнете

Доброго вечора, шановні читачі! На календарі завтра –