Виграш у лотерею, що не перевищує 50 мінімальних зарплат, не оподатковується

283
нет комментариев

Чи підлягає оподаткуванню ПДФО виграш фізичної особи у державну грошову лотерею?

Відповідно до пп.164.2.8 п.164.2 ст.164 Податкового кодексу України до загального місячного (річного) оподаткованого доходу включається дохід у вигляді виграшів, призів (крім виграшів та призів у державну грошову лотерею в розмірах, передбачених у пп.165.1.46 п.165.1 ст.165 Податкового кодексу).

До загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включаються такі доходи, зокрема, сума коштів, отриманих як виграш, приз у державну грошову лотерею в розмірі, що не перевищує 50 мінімальних заробітних плат, розмір якої встановлюється законом.
ДПІ у Подільському районі м. Києва

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may also like

Гороскоп на завтра: Близнюки – всіх вразите, Козеріг – вас чекає чудовий день

Доброго вечора, шановні читачі. Завтра понеділок, 19 серпня. Вдень