Фізособа, яка здійснює внесок в статкапітал юрособи, подає декларацію за місцем обліку

145
нет комментариев

Який порядок подання фізособою, яка здійснюватиме внесок до статутного фонду юрособи, декларації про доходи для підтвердження свого майнового статусу?

Згідно з п.3 ст.86 Господарського кодексу України майновий стан засновників — громадян має бути підтверджений довідкою органу доходів і зборів про подану декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію), завіреною відповідним податковим органом.

Відповідно до п.49.1 ст.49 Податкового кодексу України податкова декларація подається за звітний період в установлені строки контролюючому органу, в якому перебуває на обліку платник податків.

Відповідно до Податкового кодексу платник податку зобов’язаний подавати річну декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію).

Декларація для платників податку на доходи фізичних осіб подається до 1 травня року, що настає за звітним.

Однак, строк подання декларації, визначений пп.49.18.4 п.49.18 ст.49 Податкового кодексу, на випадки подання декларації з метою виконання п.3 ст.86 Господарського кодексу не розповсюджується.

Строки подання декларації громадянами, які здійснили відповідні внески до статутного капіталу юридичної особи, Податковим кодексом не передбачені.

За зверненням платника податку контролюючий орган, до якого було подано декларацію, видає довідку про подану декларацію за формою, встановленою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної фінансової політики.

Державні податкові інспекції у районах, містах (крім міст Києва та Севастополя), районах у містах, міжрайонні, об’єднані та спеціалізовані державні податкові інспекції повинні забезпечити видачу платникам податків Довідок протягом трьох робочих днів з дня одержання заяви від платника податків.

Враховуючи вищезазначене, фізична особа (в тому числі нерезидент), яка здійснює внесок в статутний капітал юридичної особи (в тому числі у валюті), подає декларацію контролюючому органу, в якому перебуває на обліку як платник податків. За заявою фізичної особи контролюючий орган, до якого було подано декларацію, видає Довідку протягом трьох робочих днів з дня одержання заяви.
ДПІ у Подільському районі м. Києва

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Оставте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Так же по теме

Збірна Кременчука «Лукас» розважала гостей Фестивалю солодощів

У Кременчуці звершується перший день фестивалю «Солодкий Кременчук».