В декларації про доходи за 2013 рік витрати на лікування не враховуватимуться в складі податкової знижки

221
нет комментариев

Чи можна включати до податкової знижки витрати на лікування?

Податковим кодексом України (п.п. 166.3.4 п. 166.3 ст. 166) передбачено включення до податкової знижки суми коштів, сплачених платником податку на користь закладів охорони здоров’я для компенсації вартості платних послуг з лікування як платника податку, так і членів його сім’ї першого ступеня споріднення.

Однак, відповідно до пункту 1 розділу ХІХ «Прикінцеві положення» Податкового кодексу України п.п.166.3.4 п.166.3 ст.166 набирає чинності з 1 січня року, наступного за роком, у якому набере чинності закон про загальнообов’язкове державне соціальне медичне страхування.

Таким чином, в декларації про майновий стан і доходи за 2013 рік витрати на лікування не будуть враховуватись в складі податкової знижки.
ГУ Миндоходов в Львовской области

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Оставте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Так же по теме

Водій Volkswagen насмерть збив школярку

Учора, 17 листопада, в ДТП в місті Карлівка