Датою ввезення товарів за бартерним договором вважається дата їх митного оформлення

126
нет комментариев

В які терміни підлягають ввезенню на територію України товари, що імпортуються за бартерним договором?

Відповідно до п.1 ст.2 Закону України «Про регулювання товарообмінних (бартерних) операцій у галузі зовнішньоекономічної діяльності» товари, що імпортуються за бартерним договором, підлягають ввезенню на митну територію України у строки, зазначені в такому договорі, але не пізніше 180 календарних днів з дати митного оформлення (дати оформлення митної декларації на експорт) товарів, що фактично експортовані за бартерним договором.

Датою ввезення товарів за бартерним договором на митну територію України вважається дата їх митного оформлення (дата оформлення митної декларації на імпорт).
ГУ Миндоходов в Львовской области

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Оставте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Так же по теме

Гороскоп на завтра: Телец — хороший день для отдыха, Дева — ждите денег

Добрый вечер, уважаемые читатели. Завтра воскресенье, 21 октября. С