За арифметичну або методологічну помилку в декларації штрафів не передбачено

246
нет комментариев

Чи передбачена Податковим кодексом відповідальність за арифметичну або методологічну помилку в податковій декларації, яка не призвела до заниження суми податкових зобов’язань чи завищення від’ємного значення?

Статтею 14 Податкового кодексу передбачено визначення понять які вживаються в Податковому кодексі. В даній статті поняття арифметичні або методологічні помилки відсутні.

Статтею 76 Податкового кодексу передбачено порядок проведення камеральної перевірки.

Камеральна перевірка проводиться посадовими особами органу доходів і зборів без будь-якого спеціального рішення керівника такого органу або направлення на її проведення.

Камеральній перевірці підлягає вся податкова звітність суцільним порядком.

Згода платника податків на перевірку та його присутність під час проведення камеральної перевірки не обов’язкова.

Порядок оформлення результатів камеральної перевірки здійснюється відповідно до вимог статті 86 Податкового кодексу.

У главі 11 Податкового кодексу не передбачено застосування штрафних санкцій до платників податків у разі виявлення порушень за арифметичну або метологічну помилку.

Враховуючи вищенаведене, Податковим кодексом України не передбачено визначення арифметичної або методологічної помилки, та відповідальності за дані помилки.
ДПІ у Солом

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Оставте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Так же по теме

На Гагаріна автомобіль наїхав на жінку

На перехресті вулиць Гагаріна та Театральна сталась ДТП.