Вартість спадщини, отриманої від матері, в декларації не відображається

216
нет комментариев

Фізособа отримала у спадщину квартиру від матері. Чи потрібно їй відображати в річній декларації вартість спадщини?

Згідно з п.179.2 ст.179 розділу IV Податкового кодексу України обов’язок платника податку щодо подання податкової декларації вважається виконаним, якщо він отримував доходи у вигляді об’єктів спадщини, які відповідно до цього розділу оподатковуються за нульовою ставкою.

Таким чином, якщо фізична особа отримала у спадок квартиру від матері, то така особа не зобов’язана відображати такий дохід у податковій декларації про майновий стан і доходи.
ГУ Миндоходов в Львовской области

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Оставте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Так же по теме

Гороскоп на завтра: Лев — на речі дивіться реально, Терези — з’являться плани на нові подорожі

Доброго ранку, шановні читачі! На календарі завтра —