Перепломбування РРО здійснюється не пізніше наступного робочого дня після перевірки

275
нет комментариев

В яких випадках працівники органів доходів і зборів мають право проводити перевірку програмного забезпечення за допомогою верифікатора та самостійно опломбовувати РРО?

Згідно із п. 3.8 р.3 Порядку реєстрації, опломбування та застосування реєстраторів розрахункових операцій з купівлі-продажу іноземної валюти, перевірка відповідності реєстратора розрахункових операцій, у тому числі перевірка програмного забезпечення за допомогою верифікатора, повинна проводитися за рішенням керівника органу державної податкової служби або його заступника в таких випадках:

— порушення цілісності засобу контролю, установленого на реєстратор;

— виявлення факту опломбування РРО підробленим засобом контролю або таким, номер якого не збігається з номером, що вказаний у довідці про опломбування;

— застосування суб’єктом підприємницької діяльності при розрахунках неналежним чином опломбованого або несправного реєстратора;

— підключення до РРО додаткових пристроїв (блоків), якщо таке підключення не передбачене документацією виробника;

— письмове звернення споживача або суб’єкта підприємницької діяльності, що застосовує реєстратор.

Перевірку проводять уповноважені посадові особи органів доходів і зборів, після чого реєстратор опломбовується.

Якщо опломбування здійснила вповноважена посадова особа органів доходів і зборів, то суб’єкт підприємницької діяльності повинен забезпечити переопломбування реєстратора в центральному сервісному центрі не пізніше наступного робочого дня після перевірки (крім випадків виявлення невідповідності програмно-технічних засобів, що реалізують фіскальні функції, до документації виробника).
ДПІ у Подільському районі м. Києва

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Оставте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Так же по теме

Хлопця, що зірвався з балкона, лікуватимуть безкоштовно

Вчора КременчукToday повідомляв про те, що 25-літній хлопець