Якщо дивіденди за підсумками роботи за 2013 р. виплачуються у 2014 р., то авансовий внесок нараховується за ставкою 18%

222
нет комментариев

За підсумки роботи 2013 р. підприємство планує виплатити дивіденди своїм засновникам у лютому 2014 р. За якою ставкою сплачується авансовий внесок з податку на прибуток при їх виплаті — за тією, що діяла в 2013 р., — 19%, чи за ставкою, що діє?

Обов’язок зі сплати авансового внеску при виплаті дивідендів передбачено пп. 153.3.2 п. 153.3 ст. 153 Податкового кодексу.

Авансовий внесок при виплаті дивідендів нараховується та вноситься до бюджету в розмірі ставки, встановленої п. 151.1 ст. 151 Податкового кодексу з урахуванням п. 10 підрозділу 4 розділу XX цього Кодексу.

Законом України від 19.12.2013 р. № 713-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ставок окремих податків» внесено зміни до п. 10 підрозділу 4, якими встановлено, що основна ставка податку на прибуток у 2014 р. становить 18%.

Отже, оскільки дивіденди за підсумками роботи за 2013 р. виплачуються у 2014 р., то при їх виплаті авансовий внесок нараховується та вноситься до бюджету за ставкою в розмірі 18%. Зазначений платіж необхідно здійснити до або під час такої виплати.
ДПІ у Деснянському районі м. Києва

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Оставте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Так же по теме

Водій Volkswagen насмерть збив школярку

Учора, 17 листопада, в ДТП в місті Карлівка