Податкові накладні, в яких сума ПДВ не перевищує 10 тис. грн не реєструються в Єдиному реєстрі

217
нет комментариев

Які податкові накладні не підлягають обов’язковій реєстрації в Єдиному реєстрі?

Відповідно до Податкового кодексу України при здійсненні операцій з постачання товарів, робіт, послуг платник податку — продавець таких товарів, робіт, послуг зобов`язаний надати покупцю податкову накладну та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі — ЄРПН).

З 1 січня 2012 року в ЄРПН реєструються податкові накладні, в яких сума податку на додану вартість перевищує 10 тисяч гривень. Податкові накладні, виписані при здійсненні операцій з підакцизними товарами та товарами, ввезеними на митну територію України, підлягають включенню до ЄРПН незалежно від розміру податку на додану вартість в одній податковій накладній.

В той же час не підлягають реєстрації в ЄРПН податкові накладні:

— сума податку на додану вартість в яких з 1 січня 2012 року не перевищує 10 тисяч гривень;

— які виписані відповідно до пункту 8 Порядку заповнення податкової накладної, тобто ті, усі примірники яких не видаються покупцеві, а залишаються у продавця, який виписав податкову накладну;

— які виписані на підакцизні та імпортні товари і усі примірники яких залишаються у продавця.

Нагадуємо, що Порядок ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 року №1246.
ГУ Миндоходов в Львовской области

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Оставте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Так же по теме

Жахливий вікенд у Кременчуці: самостріл, різанина та п’яна школярка

Доброго ранку, шановні читачі! Минулі вихідні були просто