Archives for Лютий 7, 2014

Daily Archives: 07.02.2014

На суму вихідної допомоги, нарахованої роботодавцем найманому працівникові при його звільненні ЄСВ не нараховується

Чи є для роботодавця базою нарахування та утримання єдиного внеску сума вихідної допомоги, нарахована найманому працівникові при звільненні? Відповідно до п. 1 частини 1 ст. 7 Закону України ...
Підприємство вправі нараховувати амортизацію активів, які перейшли у його власність, та використовуються як ОЗ

Підприємство в 2011 році придбало за договорами купівлі-продажу ОЗ з відстрочкою платежу до 2016 р. 31.12.2013 року кошти за придбані ОЗ не сплачені. Чи вправі підприємство нараховувати амортизацію ...
Авансовий звіт вручну: нюанси заповнення

Фізособа вручну заповнює авансовий звіт. Як їй правильно заповнити рядки? Зокрема: Ліва сторона документу авансовий звіт: 1) Поле “Призначення авансу” обов`язково заповняти? 2) Поле “Одержано” (від кого, №, ...