Власник, який здає в оренду лише частину об`єкта нерухомості, сплачує податок за всю площу

200
нет комментариев

Фізична особа має у власності двокімнатну квартиру житловою площею 80 м2, одну з кімнат якої здає в оренду. Чи сплачуватиме вона податок на нерухоме майно?

Відповідно до пп. 265.2.1 п. 265.2 ст. 265 Податкового кодексу об’єктом оподаткування є об’єкт житлової нерухомості, в тому числі його частка.

Пунктом 265.4 вищезазначеної статті передбачено пільги зі сплати податку, зокрема для квартири/квартир незалежно від їх кількості база оподаткування зменшується на 120 м2.

Проте пільги не надаються на об’єкти оподаткування, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізинг, використовуються у підприємницькій діяльності).

Отже, якщо фізична особа — власник об’єкта житлової нерухомості здає в оренду його частину, то така особа повинна сплачувати податок на нерухоме майно за всю житлову площу цього об’єкта.
Вісник податкової служби

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Оставте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Так же по теме

Цього тижня утеплятимуть будівлю станції «швидкої»

Як повідомили на апаратній нараді, утеплення будівлі КУ