Не всі платники мають право на ПДВ-відшкодування

217
нет комментариев

Які платники податку не мають права на отримання автоматичного бюджетного відшкодування суми ПДВ?

Пунктом 200.5 статті 200 Податкового кодексу України визначено, що не мають права на отримання бюджетного відшкодування особи, які:

– були зареєстровані як платники цього податку менш ніж за 12 календарних місяців до місяця, за наслідками якого подається заява на бюджетне відшкодування (крім нарахування податкового кредиту внаслідок придбання або спорудження (будівництва) основних фондів);

– мали обсяги оподатковуваних операцій за останні 12 календарних місяців менші, ніж заявлена сума бюджетного відшкодування (крім нарахування податкового кредиту внаслідок придбання або спорудження (будівництва) основних фондів).
ДПІ у Голосіївському районі м. Києва ДПС

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may also like

Гороскоп на завтра: Телець – ні з ким не сваріться, Лев – більше спілкуйтеся

Доброго вечора, шановні читачі. Завтра неділя, 25 серпня. Увесь