Таблиці, які не містять відомостей, не подаються до органів доходів і зборів

171
нет комментариев

Чи потрібно до звіту щодо сум нарахованого єдиного соціального внеску подавати таблиці, які не містять відомостей (не заповненні страхувальником взагалі)?

Відповідно до п.2.10 розділу ІІ Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 09.09.13 №454, страхувальник має подавати звіт у повному обсязі. Звіт, складений з порушенням вимог зазначеного Порядку, у тому числі без обов’язкових реквізитів, передбачених п.2.8 розділу ІІ цього Порядку, та поданий без усіх необхідних таблиць, не вважається звітом, а вважається таким, що не подавався.

Звіт включає таблиці, наведені у додатках 4-7 до Порядку. У переліку таблиць звіту на титульному аркуші у додатках 4-6 до Порядку навпроти таблиць, які не подаються до органів доходів і зборів, проставляються прочерки у звітах на паперових носія та поле залишається незаповненим – в електронній формі.

При цьому таблиці, які не містять відомостей (не заповнені страхувальником взагалі), не подаються до органів доходів і зборів.
ГУ Миндоходов в Львовской области

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Оставте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Так же по теме

Гороскоп на завтра: Овен — интуиция поведет в правильном направлении, Скорпион — ни в чем не торопитесь

Доброго вечора, шановні читачі Кременчук Тудей! На календарі