Кошти, отримані від надання приміщення в оренду, оподатковуються ПДФО

230
нет комментариев

Неприбуткова організація здає в оренду приміщення. Кошти, отримані від цієї операції, використовуються на цілі, передбачені статутом. Чи підлягають такі кошти оподаткуванню податком на прибуток?

Перелік доходів неприбуткових організацій, які звільняються від оподаткування, наведено у пунктах 157.2-157.9 ст.157 Податкового кодексу України. Якщо неприбуткова організація отримує дохід з джерел інших, ніж визначені в зазначених пунктах Податкового кодексу, вона зобов’язана сплатити податок на прибуток, який визначається як сума доходів, отриманих з таких інших джерел, зменшена на суму витрат, пов`язаних з отриманням таких доходів. При цьому сума витрат не може перевищувати суми таких доходів (п.157.11 ст.157 ПКУ).

Отже, кошти, отримані неприбутковою організацією від надання приміщення в оренду, підлягають оподаткуванню податком на прибуток на загальних підставах.
ГУ Миндоходов в Львовской области

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Оставте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Так же по теме

Відео проти ночі: співачка випадково зафільмувала привида

Співачка з Ванкувера MeLo LV випадково записала на