Доходи у вигляді процентів на депозитний банківський рахунок не оподатковуються до 1 січня 2015 р.

185
нет комментариев

Чи оподатковуються доходи фізичних осіб у вигляді процентів за розміщення коштів на депозитному банківському рахунку?

Відповідно до статті 164 Податкового кодексу України до бази оподаткування фізичної особи включається, зокрема, дохід у вигляді процентів (крім процентів, визначених у підпункті 165.1.2 та 165.1.41 статті 165).

Порядок оподаткування доходів у вигляді процентів на поточний або депозитний (вкладний) банківський рахунок встановлений пунктом 170.4 статті 170 Податкового кодексу.

При цьому, відповідно до розділу ХІХ «Прикінцеві положення» підпункт 164.2.8 пункту 164.2 статті 164 ПКУ в частині включення до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу у вигляді процентів на поточний або депозитний (вкладний) банківський рахунок, вклад (депозитний) до небанківських фінансових установ згідно із законом або на депозитний (ощадний) сертифікат та абзац другий — четвертий пункту 167.2 статті 167 Податкового кодексу у частині оподаткування процентів, набирають чинності з 1 січня 2015 року.

Отже, доходи у вигляді процентів на поточний або депозитний (вкладний) банківський рахунок не оподатковуються до 1 січня 2015 року.
ДПІ у Шевченківському районі м. Києва

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Оставте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Так же по теме

Гороскоп на завтра: Овен — интуиция поведет в правильном направлении, Скорпион — ни в чем не торопитесь

Доброго вечора, шановні читачі Кременчук Тудей! На календарі