З 1 січня 2014 року збільшено термін подання заяви-скарги на постачальника

235
нет комментариев

Протягом якого терміну платник податків має право подати заяву зі скаргою на постачальника (додаток 8 до Декларації з ПДВ), який відмовився виписати податкову накладну?

Законом України № 657 внесені доповнення в пункт 201.10 Податкового кодексу України, згідно з яким визначений термін, протягом якого платник податків має право подати заяву зі скаргою на постачальника, який відмовився виписати податкову накладну, або порушив порядок її заповнення або порядок реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Таке право зберігається за ним протягом 60 календарних днів, що настають за граничним терміном подання податкової декларації за звітний (податковий) період, у якому не надано податкову накладну або порушено порядок її заповнення та/або порядок реєстрації в Єдиному реєстрі.

Нагадуємо, що до заяви додаються копії товарних чеків або інших розрахункових документів, що засвідчують факт сплати податку у зв`язку з придбанням таких товарів/послуг або копії первинних документів, складених відповідно до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», що підтверджують факт отримання таких товарів/послуг.

Надходження такої заяви із скаргою є підставою для проведення документальної позапланової виїзної перевірки зазначеного продавця для з`ясування достовірності та повноти нарахування ним зобов`язань з податку за такою операцією.
ДПІ у Деснянському районі м. Києва

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Оставте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Так же по теме

15 листопада Кременчук обере студента року

15  листопада у Міському палаці культури відбудеться фінал