Пенсіонери-спрощенці звіт з єдиного внеску не подають

279
нет комментариев

Якщо підприємець без найманих працівників є пенсіонером по віку і обрав спрощену систему оподаткування. Чи необхідно подавати звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного соціального внеску?

Згідно з п.3.3 розділу ІІІ Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, фізичні особи-підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, звільняються від сплати за себе єдиного внеску, якщо вони є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу.

Звіт зазначеними особами не подається.
ГУ Миндоходов в Львовской области

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Оставте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Так же по теме

Гороскоп на завтра: Телец — возможны денежные поступления, Дева — день принесет неожиданности

Добрый вечер, уважаемые читатели! Завтра воскресенье, 24 июня. Пасмурная