Звіт з єдиного внеску подається в паперовій формі, якщо кількість застрахованих осіб не перевищує 5

233
нет комментариев

Чи може приватний підприємець, який не має найманих працівників, подавати звіт про суми нарахованого єдиного соціального внеску тільки на паперових носіях?

Відповідь: Відповідно до п. 2.1 р. II Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 09.09.13 №454, звіт про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до органів доходів і зборів подається страхувальником або відповідальною особою страхувальника за місцем взяття на облік в органах доходів і зборів в один із таких способів:

— засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису відповідальних осіб у порядку, визначеному законодавством;

— на паперових носіях, завірених підписом керівника страхувальника та скріплених печаткою (за наявності), разом з електронною формою на електронних носіях інформації;

— на паперових носіях, якщо у страхувальника кількість застрахованих осіб не більше п’яти.
ГНИ в Днепровском районе г. Киева

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Оставте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Так же по теме

Завтра без світла школа та ще кілька десятків будинків

За повідомленням ПАТ «Полтаваобленерго», 19.10.2017, з 06:00 до