Доходи, отримані фізособою як громадянином, при розрахунку ПДФО не враховуються

222
нет комментариев

Чи необхідно ФОП при проведенні остаточного розрахунку, для визначення ставки ПДФО (15/17%), враховувати доходи у вигляді заробітної плати та інші доходи, отримані не від підприємницької діяльності?

Відповідно до пп. 177.5 ст. 177 Податкового кодексу України фізичні особи – підприємці подають до контролюючого органу податкову декларацію за місцем своєї податкової адреси за результатами календарного року у строки, встановлені для річного звітного податкового періоду, в якій також зазначаються авансові платежі з податку на доходи.

Форма податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкція щодо її заповнення затверджені наказом Міністерства фінансів України від 11.12.13 №793.

Відомості про доходи, отримані фізичною особою – підприємцем від підприємницької (господарської) діяльності відображаються у розділі III Декларації. Розрахунок податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб, отриманих фізичною особою – підприємцем від такої діяльності здійснюється у додатку 5 до Декларації, зокрема, у р.І відображаються доходи від провадження господарської діяльності, у р.ІІ – розрахунок суми податку на доходи фізичних осіб.

Доходи (заробітна плата, орендні платежі, винагорода, подарунки та інші доходи), отримані фізичною особою як громадянином, при розрахунку у додатку 5 до Декларації податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб – підприємців, не враховуються.
ГНИ в Днепровском районе г. Киева

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may also like

Гороскоп на завтра: Близнюки – всіх вразите, Козеріг – вас чекає чудовий день

Доброго вечора, шановні читачі. Завтра понеділок, 19 серпня. Вдень