Авансові внески не сплачуються з місяця подання ліквідаційного балансу

268
нет комментариев

Чи повинно сплачувати авансові внески підприємство, що ліквідується?

Підприємство, що підпадає під дію пункту 57.1 статті 57 Податкового кодексу України та розпочало процедуру ліквідації, припиняє сплачувати авансові внески у звітному місяці, у якому в установленому порядку органу Міндоходів подається ліквідаційний баланс.

Нараховані таким платником авансові внески враховуються у зменшення задекларованих зобов’язань в останній декларації з податку на прибуток, що подається платником.

Узагальнююча податкова консультація “Щодо сплати щомісячних авансових внесків з податку на прибуток” (Наказ Міндоходів від 22.11.2013 р. №698)
Министерство доходов и сборов Украины

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may also like

Гороскоп на завтра: Тілець – оригінальні ідеї будуть вдалими, Лев – ні в чому не поспішайте

Доброго вечора, шановні читачі! На календарі завтра –