Платниками ПДВ можуть бути платники єдиного податку 3,4,5,6 груп

258
нет комментариев

Які платники єдиного податку можуть бути платниками ПДВ?

Відповідно до п. 183.1 ст. 183 Податкового кодексу України будь-яка особа, що підлягає обов’язковій реєстрації чи прийняла рішення про добровільну реєстрацію як платника податку, подає до контролюючого органу за своїм місцезнаходженням (місцем проживання) реєстраційну заяву.

Підпунктом 14.1.139 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу визначено, що особою для цілей розділу V Податкового кодексу є будь-яка із зазначених нижче осіб:

а) юридична особа, створена відповідно до закону у будь-якій організаційно-правовій формі, у тому числі підприємство з іноземними інвестиціями, яка, зокрема є платником єдиного податку за ставкою, що передбачає сплату податку на додану вартість;

б) фізична особа – підприємець, яка зокрема є платником єдиного податку за ставкою, що передбачає сплату податку на додану вартість.

При цьому, згідно з п. 293.3 ст. 293 Податкового кодексу платниками податку на додану вартість можуть бути платники єдиного податку третьої і четвертої групи за умови застосування відсоткової ставки єдиного податку у розмірі 3 відсотки та п’ятої і шостої групи за умови застосування відсоткової ставки єдиного податку у розмірі 5 відсотків.
ДПІ у Печерському районі м.Києва

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may also like

Гороскоп на завтра: Тілець – ймовірні незаплановані поїздки, Діва – нікому не догождайте

Доброго вечора, шановні читачі! Завтра на календарі –