Нематеріальні активи з невизначеним строком використання амортизуватимуться від 2 до 10 років

180
нет комментариев

Який строк корисного використання нематеріальних активів з 1 січня 2014 року?

З 1 січня 2014 року нематеріальні активи з невизначеним строком використання амортизуватимуться від 2 до 10 років. Зміни передбачено Законом України від 24.10.2013 р. №657-VII “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо обліку та реєстрації платників та удосконалення деяких положень”.

Якщо відповідно до правовстановлюючого документа строк дії права користування нематеріального активу не встановлено, такий строк корисного використання визначається платником податку самостійно, проте не може становити менше ніж два та більше ніж 10 років безперервної експлуатації (пп. 145.1.1 п. 145.1 ст. 145 Податкового кодексу України).
Миндоходов в Тернопольской области

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may also like

Гороскоп на завтра: Рак – ймовірні фінансові проблеми, Козеріг – будьте економними

Доброго вечора, шановні читачі! На календарі завтра –