Електронні кошти для платників єдиного податку – табу

180
нет комментариев

Чи можуть підприємці-платники єдиного податку розраховуватись за свої послуги чи проданий товар електронними коштами?

Фізичні особи, які застосовують спрощену систему оподаткування, не мають права приймати оплату за свої послуги чи проданий товар електронними коштами. Якщо ж платник єдиного податку у своїй діяльності використав електронні гроші, він зобов`язаний сплатити податок за ставкою 15%.

Варто нагадати, що відповідно до п. 291.6 ст.291 Податкового кодексу платники єдиного податку повинні здійснювати розрахунки за відвантажені товари, виконані роботи або надані послуги виключно у грошовій формі (готівковими коштами або безготівковими). А електронні кошти (Яндекс Кошти, Webmoney та ін.) ні до тих, ні до інших не відносяться.
Миндоходов в Тернопольской области

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may also like

Гороскоп на завтра: Тілець – ймовірні незаплановані поїздки, Діва – нікому не догождайте

Доброго вечора, шановні читачі! Завтра на календарі –