Заміна шин належить до технічного обслуговування, а отже її вартість можна віднести до витрат

411
нет комментариев

Сезонна заміна шин відноситься до технічного обслуговування чи ремонту?

У визначеннях термінів «сезонне технічне обслуговування» та «ремонт» не конкретизовано, до чого ж відноситься сезонна заміна шин. Але точно відомо, що операції з заміни шин не належать до реконструкції, модернізації, технічного переозброєння та інших видів поліпшення ТЗ (п. 3.19 Положення №102). Виходячи з переліку робіт, які проводяться під час капітального ремонту, можна стверджувати, що заміна шин не є і капремонтом.

З іншого боку, як сказано у п. 1.3 Положення №102, до поточного ремонту відноситься заміна окремих частин. Чи можна в такому разі сезонну заміну шин віднести до поточного ремонту? У п. 3.13 Положення №102 зазначено, що до поточного ремонту належать роботи, пов`язані з одночасною заміною не більше двох базових агрегатів (крім кузова і рами), перелік базових агрегатів наводиться у додатку Г. У цьому переліку шини відсутні. Тому можна стверджувати, що заміна шин не відноситься до поточного ремонту також.

Отже, логічно стверджувати, що заміна шин належить до технічного обслуговування ТЗ — комплексу операцій чи операції щодо підтримки роботоздатності або справності автомобіля під час використання за призначенням.

Отже, якщо вважати, що заміна шин відноситься до техобслуговування, вартість заміни шин можна віднести на витрати, їх вид залежить від напряму використання автомобіля.
«Дебет-Кредит»

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may also like

Гороскоп на завтра: Рак – ймовірні фінансові проблеми, Козеріг – будьте економними

Доброго вечора, шановні читачі! На календарі завтра –