Перевищили граничний обсяг доходу, встановлений для вашої групи – сплатіть єдиний податок за квартал

258
нет комментариев

Який термін сплати єдиного податку, нарахованого за перевищення обсягу доходу, встановленого для нашої групи?

Підпунктом 295.7 статті 295 Податкового кодексу України передбачено, що єдиний податок, нарахований за перевищення обсягу доходу, сплачується протягом 10 календарних днів після граничного строку подання податкової декларації за звітний квартал.

В першу чергу на це слід звернути увагу платникам єдиного податку, які у третьому кварталі застосовували спрощену систему оподаткування, передбачену для 1 та 2 груп.

Нагадуємо, що граничний обсяг доходу протягом календарного року для платників єдиного податку 1 групи дорівнює – 150000 гривень. Граничний обсяг доходу протягом календарного року для платників єдиного податку 2 групи дорівнює – 1000000 гривень.
ДПІ у Деснянському районі м. Києва

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may also like

На Полтавщині на дитину впав електричний дріт

17 вересня на Полтавщині до Машівської ЦРЛ з