податкову декларацію подавати не потрібно, якщо сплачений податок при купівлі авто

338

Чи подається декларація про майновий стан і доходи, якщо у 2012 році громадянин продав своє авто та, при цьому, сплатив податок на доходи фізичних осіб?

Якщо фізична особа у 2012 році продала легковий автомобіль і при нотаріальному посвідченні договору купівлі-продажу сплатила податок на доходи фізичних осіб, податкову декларацію подавати не потрібно (п. 173.4 ст. 173, п. 179.2 ст. 179 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI).
Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю Кременчуцької ОДПІ

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Дізнавайся новини Кременчука першим!
Підписуйся на наш Телеграм-канал та сторінку у Facebook

 

You may also like

Гороскоп на завтра: Діва – не ризикуйте і не поспішайте, Водолій – більше відпочивайте

Доброго вечора, шановні читачі! На календарі завтра –