Пільга щодо плати за землю для власників нежилих приміщень у багатоквартирних житлових будинках не поширюється

197
нет комментариев

Чи необхідно пенсіонеру – власнику нежилого приміщення у багатоквартирному житловому будинку сплачувати за землю?

Відповідно до п. 287.8 ст. 287 Податкового кодексу України від 2 грудня 2012 року №2755-VI власник нежилого приміщення (його частини) у багатоквартирному житловому будинку сплачує податок за площі під такими приміщеннями (їх частинами) з урахуванням пропорційної частки прибудинкової території з дати державної реєстрації права власності на нерухоме майно.

Ця частка визначається співвідношенням загальної площі приміщення до спільної площі усіх квартир і нежилих приміщень у будинку.

Пільга щодо плати за землю для власників нежилих приміщень (їх частин) у багатоквартирних житлових будинках на громадян пільгової категорії, в тому числі пенсіонерів, не поширюється.
Відділ взаємодії із ЗМІ та
громадськістю Кременчуцької ОДПІ

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may also like

Гороскоп на завтра: Рак – можливі несподівані події, Стрілець – довгі поїздки краще не планувати

Доброго вечора, шановні читачі! Завтра на календарі –