Кава, чай, тістечка, придбані за рахунок коштів роботодавця, не є персоніфікованим доходом

223

Чи обкладаються податком на доходи фізичних осіб придбані за рахунок коштів роботодавця кава та чай для споживання в офісі будь-яким працівником чи його відвідувачем?

Згідно пп.163.1.1 п. 163.1 ст. 163 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI кава, чай, тістечка, придбані за рахунок коштів роботодавця, що призначені для споживання в офісі будь-яким працівником і відвідувачем офісу, не є персоніфікованим доходом і не можуть розглядатися як об’єкт оподаткування податком на доходи фізичних осіб.
Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю Кременчуцької ОДПІ

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Дізнавайся новини Кременчука першим!
Підписуйся на наш Телеграм-канал та сторінку у Facebook

 

You may also like

Гороскоп на завтра: Овен – дивіться на речі реалістично, Козеріг – день в усьому вдалий

Доброго вечора, шановні читачі! На календарі завтра –