Кошти, вивільнені від оподаткування, можна спрямувати на придбання сировини для виробництва продукції

290
нет комментариев

Підприємство легкої промисловості користується пільгою зі сплати податку на прибуток (пп. «б» п. 17 підрозділу 4 розділу ХХ Податкового кодексу). Чи можна спрямувати вивільнені від оподаткування кошти на придбання сировини (тканини) з метою збільшення виробництва продукції?

Поняття «обсяги виробництва» не наведено у Податковому кодексі, проте ст. 1 Закону України від 01.06.2000 р. № 1775-III «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» визначено виробництво (виготовлення) як діяльність, пов’язану з випуском продукції, що включає всі стадії технологічного процесу, а також реалізацію продукції власного виробництва.

Таким чином, оскільки технологічний процес виробництва продукції передбачає використання власної або придбаної сировини, то платник податку має право спрямувати кошти, вивільнені від оподаткування, на придбання сировини (тканини) для виробництва продукції.
Вісник податкової служби

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may also like

Гороскоп на завтра: Рак – ймовірні фінансові проблеми, Козеріг – будьте економними

Доброго вечора, шановні читачі! На календарі завтра –