Виправити помилки в звіті по ЄСВ за періоди, за якими минув строк позовної давності, можна

458
нет комментариев

Чи може страхувальник виправити помилки в звіті щодо сум нарахованого єдиного соціального внеску за періоди, за якими минув строк позовної давності?

Відповідно до п. 16 ст. 25 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями строк давності щодо нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі — ЄВ), застосування та стягнення сум недоїмки, штрафів та нарахованої пені не застосовується.

Тобто, страхувальник має право виправити помилки в звіті щодо сум нарахованого ЄВ за періоди, за якими минув строк позовної давності.
Єдина база податкових знань

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Оставте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Так же по теме

Інтернет-шахраї розвели кременчужанина на 11 тисяч

20 жовтня до кременчуцьких правоохоронців звернувся 50-річний чоловік.  Ще 12