Новорічні шахові турніри

226

Одразу кілька турнірів відбулись у Кременчуці на новорічні свята.

З 30.12.2012 року по 8.01.13 року у місті Кременчуці відбувся відкритий новорічний Всеукраїнський шаховий турнір і конкурс зі складання та з розв’язування шахових композицій на призи і кубок Голови Полтавської обласної державної адміністрації. А також III міжнародний шаховий меморіал майстра спорту СРСР В.Т.Грохотова

Змагання проводились згідно з Єдиним календарним планом фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України і Полтавської області на 2013 рік за підтримки ПАТ "УКРТАТНАФТА".

Змагання розпочалися з швидких шахів в “Центрі культури і дозвілля” ПАТ "УКРТАТНАФТА" , в яких перше місце здобув молодий кременчужанин, кандидат в майстри спорту Віктор Аміров. Друге і третє місця зайняли Степан Гриценяк (Кременчук) і Георгій Гаргола (Кобеляки).
2 січня відбувся турнір з блискавичних шахів, який зібрав 41 учасника. Переможцем став Андрій Рахмангулов (8 очок з 11), другим був Антон Ситніков (8 очок з 11), третій – Олексій Соловчук (7,5 очок з 11).

Для гостей, які виявили бажання взяти участь в змаганннях з шахів, гостинно відкрив двері профілакторій "Івушка" ПАТ "УКРТАТНАФТА" (с.Омельник)

З 3.01 по 8.01.2013 року відбулись два головні турніри: турнір "Б" – з класичних шахів, за швейцарською системою в одинадцять турів, та турнір "А" – за коловою системою з нормою майстра спорту України. Перший турнір зібрав найбільшу кількість учасників з різних областей України і Росії. Серед них три майстри спорту з шахів, тридцять два кандидата в майстри спорту, першорозрядники. Всього 46 учасників. Переможцем в цьому турнірі став юний шахіст з Одеської області, кандидат в майстри спорту – Євген Штембуляк. Друге місце за міжнародним майстром Сергієм Ковтуном з Луганську. Кандидат в майстри спорту з Харкова – Владислав Войтович, який за очками наздогнав попередника, зайняв третє місце.

Вісім майстрів спорту та три кандидата в майстри спорту з шахів проявили свою майстерність в турнірі "А". Сім очок із десяти набрав молодий майстер спорту з Донецька Антон Ситніков, одержавши таким чином перемогу. Друге місце зайняв міжнародний майстер спорту, майстер спорту України, заслужений тренер – Андрій Рахмангулов (Миколаїв). Третє місце у майстра спорту з Полтавської області Олексія Соловчука. Норму майстра спорту виконав кременчужанин Руслан Ляпка.

Всі учасники турнірів були задоволені організацією та проведенням змагань. Щиру подяку висловили організаторам змагань, адміністрації ПАТ "УКРТАТНАФТА", профілакторію "Івушка" та президенту Федерації шахів Кременчука Василю Петровичу Хоменко.