Кременчужани відзначилися на Кубку України з легкої атлетики серед ветеранів

140

З 22 по 24 вересня 2012 року в м. Ялта відбувся Кубок України з легкої атлетики серед ветеранів. До складу команди Полтавської області було включено представників Кременчука Тетяну Рогозіну та Геннадія Кобу. Кременчужани досить вдало виступили на цих змаганнях. Тетяні Рогозіній не було рівних на двох дистанціях спортивної ходьби – 3000 та 5000 метрів. У віковій категорії 45-50 років вона здобула на них заслужену перемогу, зайнявши перші місця. Геннадій Коба здобув срібну нагороду на дистанції 200 м. та бронзову на дистанції 400 м. у віковій категорії 50-55 років. Крім того, він у складі збірної України встановив два рекорди країни в естафетному бігу 4 х 400 м. та 4 х 100 м.

У загальнокомандному заліку збірна Полтавщини зайняла друге місце. Бали загальнокомандного заліку наших земляків увійшли до трійки кращих результатів збірної області.
“Офіційний веб-сайт Кременчуцької міської ради”