“СелЛок” став чемпіоном Кременчуцького району з футболу

216

В заключному матчі "СелЛок" обіграв "Нафтовик", вирішивши долю чемпіонства без додаткового матчу.

У вівторок в Піщаному свій заключний матч зіграв ОЛСУ, перемігши 6:3 "Че-Ка". Після чого команді Валерія Скляренко залишалось сподіватись лише на "Нафтовик", який міг як подарувати ОЛСУ "золотий" матч із "СелЛоком", так і взагалі зробити ОЛСУ чемпіоном. Але команда Сергія Маклакова сьогодні нічого не змогла протиставити сконцентрованому на результаті "СелЛоку" і поступилась на власному полі 2:0. У першому таймі влучний удар, після подачі кутового, вдався Іллі Лупиносу. А у другому таймі красивий гол забив Олександр Михайлик, одним дотик прийнявши м’яч у штрафному майданчику, а другим направивши його у дев’ятку воріт Сергія Єльченко.

Таким чином чемпіон та твоє інших призерів стали відомі одразу по завершені цього матчу.

Прем’єр-Ліга. Заключний тур.

"Че-Ка" – ОЛСУ 3:6

"Нафтовик" – "СелЛок" 0:2

(І.Лупинос, Михайлик)

"Нафтовик": Єльченко, Ларіонов, Колодочка, Черкашин, Шапка, Руденко, Сюхоменюк, Кравчук, Д.Харіпон, Маклаков, Мулиндін.

На заміну виходили: Сліпченко, Нечипоренко, Єльчанінов, Попенко, В.Харіпон, Вагонієнко, Богун.

"СелЛок": Сидорець, І.Гуменюк, Хлань, Федоров, Мисів, С.Лупинос, І.Лупинос, Хижняк, А.Гуменюк, Маньковський, Михайлик.

На заміну виходили: Іващенко, Самарчєв, М.Середа, Гулордава, Ольшницький, Козюра.