Єгор Демент’єв дворазовий чемпіон Паралімпіади в Лондоні!

283

Завдяки двом золотим нагородам Єгор може стати найуспішнішим дебютантом Паралімпіади в Лондоні, адже навряд чи комусь вдалось дебютувати краще.

Вихованець кременчуцької КДЮСШ "Авангард", а нині представник донецького спортивного клубу "ISD", виграв індивідуальну та групову гонки. Перше золото Демент’єв здобув у індивідуальній гонці з роздільним стартом (клас С5), показавши час 32 хвилини і 12,98 секунди на дистанції 24км. Друге золото Єгор виборов у груповій гонці на 80км (категорія С4-С5), вирвавши перемогу буквально за останньому колі. Переможний час нашого земляка 1:55:38. Як і в індивідуальній гонці, Єгор випередив китайського спортсмена Лю Циньяня.

Міг Демент’єв здобути ще й бронзову нагороду, але поступився у гонці переслідування на треку за третє місце.

Ми вітаємо Єгора, а також його особистого тренера Романа Радченко і його батька Віктора Демент`єва з цим успіхом!