У Кременчуці відбувся чемпіонат Полтавщини з настільного тенісу серед юнаків та дівчат

276

Близько 50-ти спортсменів 1998р.н. і молодше приїхали до Кременчука на цей чемпіонат.

Абсолютною чемпіонкою стала Надія Гармаш (м.Лохвиця), яка виграла особисту першість серед дівчат, а також парні змагання серед дівчат і у міксті. Друге місце у дівчат посіла Ганна Грабар, а третьою була кременчужанка Ксенія Сердюк (ДЮСШ-1). У парному турнірі наші дівчата Ксенія Сердюк та Карина Гольченко вибороли друге місце.
У хлопців не було рівних полтавчанину Денису Щербаку, який також виграв перше місце і у парі з Максимом Гапоненко. Друге місце у індивідуальному турнірі посів вже згаданий Гапоненко, а третє Віталій Вовк (Решетилівка). Серед кременчуцьких хлопців кращий результат показав Ярослав Огурцов, який посів 5 місце. Також варто відзначити і Дар’ю Клименко, яка змагаючись з суперницями на 4-ри роки старших, здобула 7 місце. Третє та четверте місце у парі розділили кременчужани Віктор Панич/Ярослав Огурцов та Денис Сидоренко/Данило Кибкало.
Учасники та організатори змагань висловлюють вдячність клубу настільного тенісу "Стіга" за можливість проведення чемпіонату області на найвищому рівні.