Кременчужанки стали чемпіонками України з городкового спорту

220

3 18 по 24 липня у Києві проходив чемпіонат України з городкового спорту серед чоловіків та жінок.

До складу збірної команди області потрапили 7 кременчужан (3 жінки та 4 чоловіки), а також 2 спортсмени із Полтави. Кременчужанки вдало виступили у командних змаганнях. Перемога з рахунком 2:0 над командою м.Києва та 2:1 над командою Кіровоградської області вивели команду Полтавщини на перше місце (командні змагання серед жінок проводились вперше). За команду виступали кандидати в майстри спорту Кочергіна Світлана і Захарова Альона та спортсменка другого розряду Весеніна Світлана.

В особистих змаганнях Захарова Альона посіла друге місце, а Кочергіна Світлана третє, чим підтвердили нормативи кандидата в майстри спорту. Весеніна Світлана завершила чемпіонат на шостому місці.

У чоловіків успіхи були дещо скромнішими. В командних змаганнях, вигравши у команд Запорізької, Львівської та Кіровоградської областей, вони посіли п’яте місце. На першому місці команда Києва, на другому Вінницька область, на третьому АР Крим і четверте місце у Дніпропетровської області.

Такий результат чоловіків не виклакає подиву, тому що за команду виступали 5 пенсіонерів та один студент КрНУ Петрук Костянтин. В областях, що посіли перші чотири місця городковий спорт культивують в дитячо-юнацьких школах, де працюють по 2-3 тренери, тому у командах було багато молодих спортсменів, з якими нашим пенсіонерам було важко грати на одному рівні.
Напревеликий жаль, в Кременчуці з 1999 року немає штатного тренера з городків. На громадських засадах всю тренувальну роботу та формування збірних команд проводить

Заслужений тренер України Микола Петрович Севрюк.
На фото: Світлана Кочергіна, Альона Захарова, Світлана Весеніна (фото з архіву Василя Криворучка)